Na czym polega rezonans magnetyczny głowy?
Na czym polega rezonans magnetyczny głowy i czy jest to niebezpieczne.

MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Rezonans magnetyczny jest badaniem, które pozwala z obrazować stan struktur mózgowia. Nie jest to badanie niebezpieczne. Jest on bezinwazyjną metodą diagnozowania różnego typu chorób czy nieprawidłowości.