Na czym polega zabieg marsupializacji torbieli śledziony?

Witam ! Wysłałem zapytanie o torbiel na śledzionie. Czy można wykonać marsupilzacje? Kto takie coś wykona w Poznaniu? Na czym polega ten zabieg? Jak długo się dochodzi do siebie?

Witam. Jakiego typu torbiel, jakiej wielkości, czy potrzebna marsupializacja? Zbyt wiele niewiadomych. Pytanie proszę skierować do leczącego lekarza