Na dolnej ścianie lewej zatoki szczękowej niewielkie zgrubienie błony śluzowej

Jednofazowe badanie RM mózgowia (T1 i T2, FLAIR i DWI w płaszczyznach pop., czoł. i strzałk. Brak zmian ogniskowych w zbiornikach kątów m-m i przewodach słuch. Obraz struktur ucha wew. obustronnie niezmieniony. Mózgowie bez zmian. Układ komor. nieposzerzony, nieprzemieszczony, bez cech ucisku. Przymózgowa rezerwa pł. zachowana. Na dolnej ścianie lewej zatoki szczękowej niewielkie zgrubienie błony śluzowej (grubości około 9 mm) - co to znaczy?Mam stan zapalny? Poza tym jest dobrze? Pozdrawiam

Genaralnie opis MRI nie sugeruje niczego poważnego.