Na ile dni przed usunięciem zęba należy odstawić tabletki Vessel Due?

Witam, Mam pytanie na ile dni przed usunięciem zęba należy odstawić tabletki Vessel Due?

Witam serdecznie,
Wszystko zależy od stosowanej dawki leku i wskaźnika INR. W przypadku jakichkolwiek obaw czy wątpliwości, najlepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym.
W przypadku usunięcia jednego zęba, który nie jest zębem zatrzymanym, zazwyczaj nie ma potrzeby odstawiania leków.