Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Na jaki konkretnie oddział powinno być skierowanie aby zrobić TK głowy?

Z powodu duszności, bóli głowy,bardzo złego samopoczucia, wykonano: D-dimery : 8300 (norma do 500), p/c IgM: na boreliozę obecne-26,p/c IgG: nieobecne, wapń 2,80 (norma do 2,5),białko C reaktywne: 6 (norma do 5), TK płuc-bez zatoru, usg nóg: brak zatoru, gastroskopia:refluks żółciowy, zapalenie przełyku, zapalenie błony śluzowej żołądka, CEA: w normie,zastrzyki w brzuch, nadal wysokie d-dimery i b.złe samopoczucie, skierow.na TK głowy-niewykonalne-b.odległe terminy, nadal brak przyczyny,skierow.do szpitala,nie przyjęto bo brak na skier.konkretnej nazwy oddz.(lekarz nie wie na jaki, napisał ogólnie na wewn.oddz.) Na jaki konkretnie oddział powinno być skierow. aby znależć przyczyny, skrzep,zrobić badanie TK głowy,? Na NFZ. Nikt nie przepisał antybiotyków. Nie wiem co to i co robić, mam małe dziecko i chcę żyć, proszę o pomoc.
KOBIETA, 36 LAT 6 miesięcy temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Do pełnej konsultacji neurologicznej, Obserwacja zaburzeń krzepnięcia, m wysokie d-dimery do kontroli! Konieczna pełna konsultacja neurologiczna z pełną dokumentacją , wynikami badań . Jaki ogólny stan, inne schorzenia, nadwaga, żylaki etc ;Kontrolne wyniki badan labor?? . Pozdrawiam i zapraszam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy