Na jakie badanie MRI właściwie się zapisać?

Dzień dobry, Od lekarza na prywatnej konsultacji neurologicznej mam skierowanie takiej treści: "Produkt kontraktowy: Rezonans magnetyczny (MRI, NMR) Produkt jednostkowy: Rezonans Magnetyczny ANGIO głowy." W rubryce rozpoznanie napisano: "Migrena, nie określona AngioMRI tt mózgu - nawracające pulsujące bóle głowy w lewej okolicy czołowej." Pytanie na jakie badanie MRI właściwie się zapisać? Różne placówki inaczej je podają i wygląda to dość skopmlikowanie. np w jednym miejscu oferuje się takie badnia: "Głowa bez kontrastu 480,00 zł Głowa bez i po kontraście 580,00 zł Angio-MR głowy bez kontrastu 250,00 zł Angio-MR głowy z kontrastem 420,00 zł Głowa bez kontrastu angio-MR 650,00 zł Głowa bez i po kontraście angio-MR 750,00 zł " A w innym miejscu takie: "Angiografia MR bez wzmocnienia kontrastowego 500,00 zł Angiografia MR ze wzmocnieniem kontrastowym 650,00 zł MR Głowy bez i ze wzmocnieniem kontrastowym 600,00 zł MR Głowy bez wzmocnienia kontrastowego 500,00 zł " Nie napisano nic o kontraście w moim skierowaniu, więc chyba bez niego. Rozumiem, że badanie po skierowanie z wizyty prywatne jest normlanie płatne, a nie na NFZ?

Lekarz skierowal na badanie ANGIO MR i MRI Głowy; Jakie migreny, Jakie niepokojące objawy ??
Ceny rożne; warto pytac Ważny też rodzaj aparatu MRI .
Ważny stan Pacjenta; objawy neurologiczne! do pełnej konsultacji, wywiad, badanie, kompleksowa ocena stanu zdrowia ; obciążenia chorobowe, stosowane leki... Z wynikami badań. spisem leków, etc... Pozdrawiam i zapraszam