Na jakie zabiegi zapisać się po usunięciu haluksa?

Rehabilitacja po zabiegu usunięcia halusku. Mam mieć szynę gipsową 5 tygodni oraz mam druty w stopie. NA jakie zabiegi powinnam się zapisać jak już będę mogła stawać na stopę? Ciężko się jest dostać na kasę chory, więc jaki jest koszt zabiegów? Słyszałam tylko że powinno się podać przynajmniej trzem zabiega z laserem w celu zmniejszenia blizn.

po operacji haluksówm ważne są specjalne ćwiczenia stóp , poza tym można stosować masaż wirowy stóp ( są do kupienia specjalne miski z wibracja i masażem wodnym (200-300zł) , na blizny proszę używać specjalną maść Cepan lub inną o podobnym działaniu. Dobrze jest się umówić z jakims fizjoterapeutą który współpracuje z ortopedą operującym haluksy i poprosić go o instrukcję ćwiczeń i zabiegów które może pani wykonywać sama .
Dobra powinna być krioterapia , jonoforeza z Voltarenem ( jeśli nie będzie już żadnego metalu w stopie)