Na których częściach ciała można stawiać bańki przeciw cellulitowi?

Na ktorych czesciach ciala mozna stawiac banki przeciw cellitowi

Nie mam pojęcia. Nie mam zandego dosiwadczenia w stawianiu baniek. Najprawdopodobniej okolice sa te same co przy " zwyłkych bankach. Tzn mozna je stawiac tam gdzei jest duzo tkanki podskórnej i tłuszczowej gdyz. banki mają wytworzyć przekrwienie bierne w tych tkankach.

Witam,

Baniek na cellulit się nie stawia a wykonuje masaż w partiach gdzie ten problem jest. Najczęściej zgłaszają się do mnie pacjentki z cellulitem na udach (przód i tył), pośladkach i boczkach i w tych właśnie miejscach wykonuje się masaż antycellulitowy bańką chińską gumową, zgodnie z zasadami drenażu limfatycznego. Masaż nie może być zbyt mocny, lepiej wykonywać go regularnie, z całą pewnością nie dzień po dniu. Warto raz udać się na taki zabieg w gabinetu, aby zobaczyć jak wygląda prawidłowa technika. Nie warto samemu próbować i narażać się na możliwość uszkodzenia naczynek.