Na penisie (żołędzi, końcówce, przy napletku) wychodzi mi coś białego. Co to jest?

Mam 15 lat i na żołędzi (nie wiem jak inaczej to nazwać) mam dziury i z tego wychodzi coś białego. Mój penis jest mały, a jeszcze pod napletkiem mam białe kropki. Proszę o pomoc!!!

Witam serdecznie.

Niestety, podał Pan bardzo mało danych. Nie napisał Pan od kiedy występują zmiany, czy są jakieś dolegliwości, czy jest nieprawidłowa wydzielina z cewki. Opisane zmiany mogą sugerować grzybicę. Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego albo dermatologa.

Pozdrawiam.