Na poziomie L5/S1 ześlizg przedni na ok 15% ze sfałdowaniem pierścienia

Na poziomie L5/S1 zeslizg przedni na ok 15% ze sfałdowaniem pierścienia,który wciska sie w otwory miedzykregowe i przylega do korezni nerkowych ,moga dawać konflikt korzeniowy

Renata GrzechociĹska

Proszę udać się do ortopedy lub neurochirurga, który pokieruje dalszym postępowaniem.