Nabłonki płaskie, liczne leukocyty w moczu

witam prosze o pomoc mam problem robiłam badanie moczu mam nabłonki płaskie liczne leukocyty 2-4 erytrocyty 4-6 swieże i płaskie boli mnie lewy jajnik mam podwyrzszona temperature okresu spodziewam sie w przyszłym tygodniu biore tabletki antykoncepcyjne ale nie zbyt regularnie czy moge byc w ciaży?

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli zdarzyło się Pani zapomnieć więcej niż raz wziąć tabletkę (z jednego opakowania) i współżyła Pani to należy zawsze brać pod uwagę możliwość ciąży. Jeśli nie wystąpi krwawienie z odstawienia należy wykonać badanie beta HCG z krwi (lub ewentualnie test ciążowy).
Uwagę zwraca wynik badania moczu - może on sugerować zakażenie układu moczowego - proszę z wynikiem udać się do lekarza, być może konieczne będzie leczenie.