Nabrzmiała pierś przy staraniach o dziecko

Witam Mam zapytanie nie uderzyłam sie ani nie zwiekszyłam wysiłku fizycznego od kilku dni moja prawa pierś jest taka dziwna troche nabrzmiała i tak troche boli i nie moge spać na prawej stronie bo boli Okres powinnam dostać dzisiaj ale nie dostałam dodatkowo staramy sie z mężem o dziecko prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa lub lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.