Nabrzmiałe piersi i uczucie ciągnięcia podbrzusza po stosunku w dzień owulacji

Witam, mam pytanie. 10 dc kochałam się z mężem bez zabezpieczenia (z wyliczeń ok 1-2 dzień płodności) 13 dc miałam owulacje (kłucie na przemian jednego i drugiego jajnika, śluz jak białko jaja kurzego z małą domieszką brązowej krwi). Teraz jestem 2 dni po owulacji i mam nabrzmiałe piersi i bolące, oraz nabrzmiałe podbrzusze. Uczucie ciągnięcia podbrzusza jakbym miała dostać miesiączkę, przewidywany termin następnej miesiączki wypada 02.11 Co mam o tym pomyśleć? proszę o sensowną odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Współżycie bez zabezpieczenia w 10 dc oznacza bardzo wysokie ryzyko ciąży. Proszę jednak pamiętać, że nie ma takiej możliwości, by potwierdzić lub wykluczyć ciążę na podstawie podanych objawów. Sugeruję wykonanie testu ciążowego - wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.