Nabrzmiałe piersi, opuchnięta pochwa i gęsty śluz a starania o dziecko

Witam Razem z partnerem staramy sie o dziecko mój cykl twa 28 dni w styczniu spóźnił sie o 3 dni i trwał jeden dzień natomiast ostania miesiączka była o 3 dni za prędko wykonałam testy ciążowe wychodzą negatywne piesi mam twarde a pochwa opuchnięta śluz biały i gesty co mi jest

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim sugeruję powtórzenie testu ciążowego. Jeśli wynik będzie negatywny proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę. Gdyby się nie pojawiła, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.