Nabrzmiałe ropą miejsce obok tatuaża

witam zrobiłam sobie 2 tyg temu tatuaż na stopie ogólnie tatuaż super się goi z tuszu czarnego ale mam zrobione jedną malą gwiazdkę z tuszu białego i tu zaczął się problem nie chcę ta gwiazdka się goić jest nabrzmiala cały czas sączy się z niej wydzielina myśle że to ropa boli mnie w tym miejscu niewiem co mam już robić stosowałam już kilka maści i żadna nie pomogła a maści stosowałam takie alantan plus,tormentiol,tribiotyk proszę o pomoc dziękuję Dorota

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisaną ranę powinien ocenić lekarz POZ, a być może także specjalista chirurg. Proszę nie bagatelizować problemu.