Naciągnięcie ścięgna a problem z tętnicą

podczas zasypiania miałam wrażenie ze sciegno lub miesien po prawej stronie tak mocno sie naciągnęło i miałam wrazenie strzelenia go -delikatne naciągnięcie. pózniej poszłam do lustra i wykonałam podobny ruch w lewo z tym ze w miejscu gdzie leży tarczyca i jest przebieg tetnicy prawej oraz scięgna delikatnie nacisnęłam i miałam wrazenie ze cos przeskoczyło tam i ze tak mocno zabiło. czy to coś z tetnicą ? czy takie dociśniecie palcem moze coś zrobić z tetnicą? na drugie ucho chwile bylo glucho

Renata GrzechociĹska

Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego w celu wykonania badania przedmiotowego.