Naciągnięcie ścięgna mięśnia nadgrzbieniowego

Jestem po kontuzji - naciągnięcie ścięgna mięsnia nadgrzebieniowego. Wynik badania usg mówi: niejednorodne echo w okolicy przyczepu dalszego mięśnia nadgrzebieniowego, bez zwapnień, bez obrzęku, enteza prawidłowa. Blizna lub cechy tendinosis. Moje pytanie: czy da się to w pełni wyleczyć, aby móc wrócić do treningu siłowego.

Aleksander Ropielewski

Nie moge tego stwierdzić jednoznacznie ponieważ z opisu nie wynika w jak dużym stopniu uszkodzony został przyczep mięśnia.