Nacięcie pieprzyka a możliwe powikłania

Witam, obcinając włosek z pieprzyka przez przypadek delikatnie nacięłam przy środku pieprzyk. Czy jeżeli pieprzyk się nie zmieni mam się czego obawiać, czy mimo to powinnam iść na kontrole? Jeśli tak to po jakim czasie od nacięcia, dziękuje i pozdrawiam.

Witam,
nie ma powodu do nagłych działań,taka sytuacja często się zdarza .Proszę obserwować zmianę ,jeżeli zacznie się zmieniać np powiększać ,proszę się udać na konsultację.
Nadmieniam,że jezeli ta zmiana jest w miejscu w którym Pani ją często podrażnia,można rozważyć jej usunięcie.
Pozdrawiam
dr Kaczorowski.