Nacięcie ropnia podżuchwowego

Witam. W lutym miałem ropien podzuchwowy, który został naciety. Jako powód ropnia podano ząb. Stomatolog wyleczyl ząb który był po stronie ropnia i przez pół roku miałem spokój. Teraz szyja znowu w tym samym miejscu spuchla. Dodam, że wyczuwam centralnie na środku nad jabłkiem Adama owalny guzek który z łatwością da się przesuwać. Jak w jakiejś galaretce. Z lewej strony w samym rogu również wyczuwam guzek twardszy, ale też da się go przesunąć. Czy to może być nawrót? czy coś innego?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzięc proponuję udac się do lekarza laryngologa.

Witam , proponuję ponownie zgłosić się do stomatologa leczącego dotychczas , to On , po zbadaniu podejmie decyzję czy zajmie się sprawą , czy skieruje do innego specjalisty!!! z.żurawski