Naciekający rak piersi BST

Proszę o pomoc w odczytaniu wyników cytologicznie rak piersi Naciekajacy rak BST G2 receptory ER TS 0 receptory PR ts 5 HER-2 ; (2+) Ki67 (+) w ok.80% jader komórkowych Badanie sis w toku Bardzo proszę o pomoc , dziękuję.

To jest jak widzę wstepny wynik, a podejrzewam, że chodzi Pani o czynniki rokownicze, na na pdstawie tylko takiego wyniku nie ppotrafię nic powiedziec, radze zgłosic sie do lekarza prowadzacego

O jaką pomoc Pani prosi??? na odległość? przez internet mam Panią wyleczyć??? Jest Pani zapewne w opiece jakiegoś ośrodka onkologicznego i proszę nadal tam pozostawać!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż