Nacieki w gardle oraz gorączka i ból gardła

Tydzień temu zaobserwowałem u siebie w gardle dwa białe nacieki z towarzyszącą gorączką i bólem gardła. Niewątpliwie była to angina ropna. Niestety teraz przeszło to w zapalenie krtani, uciążliwy suchy kaszel i stan podgorączkowy dochodzący do 38*C. Zaopatrzyłem się w syropy wykrztuśne na bazie hederakozydu C. Niestety pojawił się ból zatok po prawej stronie nosa oraz częste krwotoki z nosa. Co zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza, angine leczy sie antybiotykiem, leki wykrzuśne sa tylko lekami łagodzacymi objawy, a nie "leczącymi". Proszę udać się do POZ lekarz przepiszę odpowiednie leki.