Nacisk na ślub i dziecko

Partner od dłuższego czasu naciska na ślub i dziecko. Już nie wiem, w jaki sposób z nim rozmawiać. Bo takie maleństwo to ogromna odpowiedzialność, trzeba mu zapewnić odpowiednie warunki materialne. I wychować na odpowiedzialnego, mądrego człowieka, a z tym też była bym sama, bo on zbyt dużo pracuje,a dziecku też są potrzebne męskie wzorce. Jak do niego dotrzeć, żeby zrozumiał mój punkt widzenia, bo zrobić sobie dziecko to nie problem, ale wziąść odpowiedzialność to nie wszyscy potrafią

Witam, skoro nie czuje się Pani gotowa do macierzyństwa nie powinna Pani ulegać partnerowi. Proszę powiedzieć po prostu" nie jestem gotowa- oczekuję, że to zrozumiesz i skończysz z tym tematem na ten moment" Pozdrawiam

Dzień dobry.

Wydaje się, że najprościej spokojnie przedstawić partnerowi swój punkt widzenia, w taki sposób, w jaki opisała go Pani w swoim poście.

Pozdrawiam.