Naczyniak na nosie u 16-miesięcznego dziecka

Witam.Mój 16 miesięczny synek ma od kilku tygodni na nosie ok 3mm zmianę,która wygląda jak naczyniak włośniczkowy( jak maleńka malinka,wypukła).Kiedy się pojawiła była mniejsza,a więc troszkę urosła.Czy to faktycznie może byc naczyniak,bo one podobno pojawiaja sie u młodszych dzieci?Czy go usuwać,czy zniknie sam?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza pediatry, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.