Naczyniak w obrębie stopy u 2-latka

Witam, mój synek ma juz prawie 2 lata, do tej pory chodziliśmy od lekarza do lekarza i nic. nawet nie wiem jaki to naczyniak, paluszek duzy u stopy oraz poduszke pod stopą ma większą niż drugą, naczyniak jest czerwony i cały czas ciepły. do tego są czerwone plamy na różnych częściach ciała.. prosze o pomoc lub chociaż mnie nakierować gdzie mogę się zgłosić woj opolskie z góry dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza chirurga dziecięcego. niestety nie wiem w Pani województwie kto może się zajmować ale sądzę, że lekarz chirurg dziecięcy pokieruje Państwa w odpowiednie miejsce.