Naczyniak w obrębie wątroby a bolesność pod żebrem

Witam, Czy jest możliwe aby naczyniak 5cm na 5cm w prawym płacie (podtorebkowo) wątroby wywoływał tępy ból pod prawym żebrem dodatkowo przechodzący na tył pleców?

Naczyniak o takiej wielkości powodujący ucisk w zakresie torebki wątroby może wywoływać niewielkie tępe bóle, ale radziłbym jeszcze zdiagnozować czy powodem dolegliwości nie jest jakaś patologia w zakresie odcinka piersiowego lub lędźwiowego kręgosłupa (np. RTG kręgosłupa). Proszę z tym problemem bezpośrednio udać się do lekarza prowadzącego.