Naczyniak w wątrobie po rocznym leczeniu Interferonem
jestem po rocznym leczeniu interferonem na HCV podczas usg wyszło ze mam naczyniak a watroby o nieregularny m obszarze echogenicznosc 34x20x14mm czy to co powaznego

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Naczyniaki to zmiany łagodne, które wymagają obserwacji. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.