Naczyniak wątroby a stosowanie diety, korzystanie z sauny i możliwość zabiegów

niedawno dowiedziałam się,że mam małgo naczyniaka wątroby/naczyniak płata prawego/.Czy stosować jakąś dietę i czy mogę chodzić na saunę?Czy mogę brać zabiegi:magnetoterapia,prądy,Laser,Ultra dzwięki,solux czy bioptron?czy są jakieś leki,które by wchłonęły naczyniaka?Z góry dziękuję za odpowiedz na te pytania.Pozdrawiam.

- Na saunę można chodzić. Diety nie ma w tym względzie. Należy tylko unikać długotrwałego stosowania preparatów hormonalnych typu sterydowego.
Czy mogę brać zabiegi:magnetoterapia,prądy,Laser,Ultra dzwięki,solux czy bioptron?
- Tak.
czy są jakieś leki,które by wchłonęły naczyniaka?
- Nie, nie ma.