Naczyniowe zmiany mózgu w lewej półkuli

Od 5 lat mam zmiany naczyniowe mózgu w lewej półkuli. Od mniej wiecej roku codziennie boli mnie głowa właśnie z lewej strony.. codziennie rano jak tylko otworze oczy to już czuje, że boli mnie głowa.. codziennie musze wziac minimum 2 tabletki, żeby normalnie funkcjonować. co pół roku jeżdże do szpitala na rezonans i tam o tych bólach powiedziałam, to usłyszałam, że musze się przyzwyczaić. to jest strasznie uciazliwe, ja już tak dłużej nie wytrzymam. prosze o pomocną odpowiedz. co mam robic!? ;(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą być konsekwencją zmian naczyniowych. Przyjmowanie tabletek przeciwbólowych nie jest jednak dobrym rozwiązaniem. Sugeruję konsultację ze specjalistą neurologiem, który wdroży właściwe leczenie.