Naczyniowe zmiany mózgu w lewej półkuli
Od 5 lat mam zmiany naczyniowe mózgu w lewej półkuli. Od mniej wiecej roku codziennie boli mnie głowa właśnie z lewej strony.. codziennie rano jak tylko otworze oczy to już czuje, że boli mnie głowa.. codziennie musze wziac minimum 2 tabletki, żeby normalnie funkcjonować. co pół roku jeżdże do szpitala na rezonans i tam o tych bólach powiedziałam, to usłyszałam, że musze się przyzwyczaić. to jest strasznie uciazliwe, ja już tak dłużej nie wytrzymam. prosze o pomocną odpowiedz. co mam robic!? ;(

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą być konsekwencją zmian naczyniowych. Przyjmowanie tabletek przeciwbólowych nie jest jednak dobrym rozwiązaniem. Sugeruję konsultację ze specjalistą neurologiem, który wdroży właściwe leczenie.