Naczynka na twarzy u 44-letniej osoby

Witam. Mam 44 lat i meczą mnie naczynka na twarzy, koleżanki mówiły mi żeby łykać witaminę PP .Czy ta witamina pomoże? Proszę o odpowiedz.

Witaminy i kremy mogą mieć działanie profilaktyczne i warto je stosować aby zapobiec rozwojowi kolejnych zmian. Obecne już, utrwalone naczynka skutecznie usunie laser medyczny w gabinecie medycyny estetycznej.

Można wykonać zabiegi laserowe, najpierw należy zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i lekarz dobierze odpowiedni laser do problemu skórnego. Warto również aby lekarz dobrał odpowiednią pielęgnację skóry.

Może Pani łykać rutynę w dawce 4 tabl 2xdziennie przez 3 miesiące aby wzmocnić naczynia.