Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadciśnienie a opuchlizna nóg

witam serdecznie czy możne mi ktoś pomódz, mam problem z nogami to znaczy .mam bardzo spuchnięte nogi wspomnę za leczę się na nadciśnienie ale od dwóch tygodni nie mogę założyć żadnych butów , chodzę w tenisówkach czy moge uzyc takich tabletek,, Hydrominum "
KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu

Złośliwe nadciśnienie tętnicze

Witam.
Moim zdaniem szkoda wydawać pieniądze na Hydrominum - to nie działa.
Proszę się skonsultować z lekarzem odnośnie dolegliwości i leczenia.
Wspomina Pani, że leczy się Pani na nadciśnienie a niektóre preparaty hipotensyjne mogą powodować obrzęki nóg (np. Amlodypina), z drugiej strony są leki na nadciśnienie, które można tak dobrać, aby jednocześnie likwidowały obrzęki nóg.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety