Nadciśnienie a szumy uszne i zawroty głowy

Mam 55 lata nadciśnienie tętnicze miewam codziennie zawroty głowy szum w uszach i osłabienie oraz skoki cisnienia mimo brania leków jestem przebadany neurologiczne i wszystko w głowie jest ok wiec skąd mam te zawroty i szumy proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań np Holtera ekg i lub ciśnienia tętniczego.