Nadciśnienie i silne bóle głowy

Mam 62 lata i nadciśnienie. Mam silne bóle głowy, zdarzają się też omdlenia. Mój wynik EEG t : zapis nieregularny, składa się z mieszaniny fal 7-14Hz do 40uV. reakcja zatrzymania obecna. na tle opisanej czynności, z prawego płata skroniowego rejestruje się okresami grupy fal wolnych bądź synchroniczne salwy fal ostrych do 100V. Zapis nieprawidłowy ze zmianami uogólnionymi w postaci nieregularnej czynności podstawowej z przewagą zmian nad prawym płatem skroniowym. Co oznacza ten wynik? Dziękuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania jest nieprawidłowy. Powinien być on jednak oceniony przez specjalistę neurologa w oparciu o cały obraz kliniczny oraz wyniki innych badań. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.