Nadciśnienie spowodowane zwężeniem tętnicy nerkowej

Witam. Mam 22 lata mam nadcisnienie spowodowane zwezniem tetnicy nerkowej. Bralam leki ale od dluzszego czasu ich nie biore,nie mam czasu isc do lekarza.od jakiegos miesiaca zle sie czuje mam dusznosci,mroczki przed oczami i bol serca nie wiem czy mam jakis guzek bolacy w piersi czy to serce:/Jestem bardzo nerwowa.stresuje sie tym ze mama ma anemie i nie chce isc do lekarza,ma nadzerke boje sie ze dosatnie raka:( kiedys moj tata pil bardzo to przezylam.czy bol serca moze byc niepokojacy?prosz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja ze swoim lekarzem. Objawy jakie Pani zgłasza wydają się poważne i z pewnością wymagają diagnostyki.