Nadciśnienie tętnicze i skoki pomimo stosowania Labetalol

Mam 26 lat. Mam nadcisnienie tetnicze np wczoraj wieczorem mialam 160/104 przerazilam sie. biore regularnie tabletki Labetalol 300g x 3 razy dziennie. Mam rowniez stwierdzony zespol antyfosfolipidowy. Gdydy nie to ze tracilamc ciaze nawet bym nie wiedziala ze jestem chora. Jako dziecko nie mialam nigdy problemow z cisnieniem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się z powyższymi objawami do kardiologa. Jeżeli występują skoki ciśnienia być może będzie konieczność przeprowadzenia badania holter ciśnieniowy, aby zobaczyć jak Pani ciśnienie zachowuję się w ciągu całego dnia. Na podstawie takiego opisu tylko tyle mogę doradzić, poza tym nie zawarła Pani konkretnego pytania. Pozdrawiam