Nadciśnienie tętnicze i wysoki rytm serca

Witam serdecznie.Mam 30 lat.Choruje na nadciśnienie tętnącze, zażywam (LOKREN20mg, LACIPIL6mg, CERDURA XL4mg, i CO-VALSACOR320)✖ 1 o różnych porach. Ostatnio mam wysoki rytm serca ok.140.wcześniej nie przekraczał 100. Dodam że leczę się jeszcze na cukrzycę, depresję,nerwicę i tarczyce. Co mam zrobić? Czy jest to powód do niepokoju?Nie ukrywam że nie najlepiej to znoszę.

Witam serdecznie,
W obecnych czasach zaleca się leczenie hollistyczne,czyli traktowanie człowieka,jako całości,w ramach której szwankują co prawda organy,ale one w izolacji zdrowia nie przywrócą.Wydaje się więc,że warto zająć się Pani psychiką w pierwszym rzędzie.Proszę nawiązać kontakt z psychoterapeutą w ramach służby zdrowia lub prywatnie.Zapraszam oczywiście ,jeśli tak Pani wybierze,ale najważniejsze,by miał kwalifikacje.I proszę pozostać w kontakcie z ABC Zdrowie.pozdrawiam serdecznie i bardzo zachęcam.

Witam

nagłe wzrosty ciśnienia i przyśpieszenie rytmu serca to ważne sygnały wysyłane przez ciało wymagają wyjaśnienia.
Choroba może być sygnałem wysyłanym przez ciało, to ważne, że "słyszy" i dostrzega Pani te komunikaty, czasem trudno jest samemu rozpoznać co umysł mówi nam przez ciało .... W takich przypadkach potrzeby jest specjalista z którym, można zrozumieć znaczenie objawów, poradzić sobie z wewnątrzpsychicznymi konfliktami. Proszę nie ignorować sygnałów które wysyła Pani ciało, część objawów może nie mieć podłoża somatycznego.
Myśląc o Pani sytuacji i stanie zdrowia, zastanawiam się czy kiedykolwiek próbowała Pani leczenia przy pomocy psychoterapii ?

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?ref=hl