Nadciśnienie tętnicze wtórne i uderzenia gorąca

Witam jestem młodym chłopakiem mam 25 lat i choruje od 5 lat na nadciśnienie tętnicze wtórne biorę regularnie leki Amlopin , Biblok i Milurit . Od dnia 05.08.2014 mam bardzo wysokie skoki ciśnienia do 150/100 a tętno mam w granicach 96 moje objawy od dnia 05.08.2014 to uderzenia gorąca, zmęczenie. Jestem pod stałą kontrolą poradni kardiologicznej, nefrologicznej i POZ nie mogę po braniu tych leków nie mogę ustabilizować ciśnienia a wcześniej spadało po braniu tych leków do 130/80 proszę o poradę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie tego typu wahań poziomu ciśnienia tętniczego krwi wymaga modyfikacji leczenia. Proszę udać się na wizytę do specjalisty kardiologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.