Nadciśnienie u 35-latki

witam moj problem polega na tym iz po zjedzeniu posiłku podnosi mi sie cisnienie,od 2 lat lecze sie na nadkwasote(controlok 20)ale od pół roku zaczely pojawiac sie takie wlasnie problemy ..co zjadłam to po ok 40min zaczyna sie podnosic cisnienie wiec zaczeli mi przepisywac Nedal bo stwierdzili ze widocznie mam z tym problem na tle nerwowym ale ja sadze ze to absurd leczyc kogos na nadcisnienie w wieku 35 lat..jakis czas bylo dobrze ale mimo brania lekow znow pojawiły sie te same objawy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna będzie modyfikacja leczenia nadciśnienia. Proszę udać się do lekarza.