Nadczynność tarczycy a luźna skóra powiek

Witam Stwierdzono u mnie w zeszłym tygodniu nadczynność tarczycy (tsh = 0,005). Zaczęłam przyjmować dziennie thyrozol w dawce 40 mg, propranolol 2 x 20 mg i 2 razy dziennie wit b6. Mam kilka objawow nadczynności ale zauważyłam u siebie wczoraj też luźna skórę na powiekach. Jakby opadała mi skóra pod brwiami na powiekę. Czy to może być wina nadczynności czy może leków?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa, najlepiej z badaniem poziomu fT3 i fT4 + ewentualnie przeciwciała przeciwtarczycowe. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.