Nadczynność tarczycy a stosowanie Metizolu przez 27-latkę

Dzień dobry, dopiero zdiagnozowano u mnie nadczynność tarczycy, nigdy nie brałam żadnych leków. Od pięciu dni zażywam Metizol (10mg x 5mg x 5mg ), czyli 20mg dziennie. Czuję się fatalnie- jakbym miała ciągłą gorączkę- dreszcze, odwodnienie, chrypka, ogólne rozbicie. Do tego dość kiepski nastrój psychiczny. Jednak na termometrze ~37 stopni. Dodatkowo bóle w podbrzuszu. Rankiem czuję się dobrze. Nie mam kontaktu z moim lekarzem, dlatego pytam- co robić? Zmniejszyć dawkę? Robić morfologię?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę pójśc do lekarza POZ, nie zmieniać dawki bez porozumienia z lekarzem, nie napisała Pani wyników TSH hormonów...