Nadczynność tarczycy i różne wyniki TSH

witam serdecznie mam takie pytanie mam nadczynnosc tarczycy w listopadzie miałam wynik tsh 0,82 a dzisiaj moj wynik tsh to 15,77 co to oznacza biore tabletki thyrozol 10mg raz dziennie rano,12 lipca mialam podana dawke jodu 131.prosze o odpowiedz bardzo dziekuje.

Lek. Magdalena Pikul

Pani nadczynność tarczycy przeszła w niedoczynność. Należy koniecznie skonultować wynik z Endokrynologiem (prawdopodobnie będzie niezbędna zmiana dawkowania leku)