Nadczynność tarczycy i sposoby leczenia

Witam. Leczę się na nadczynność tarczycy od 2012r. Po pół roku leczenia wyniki wróciły do normy, ale przez dwa lata wciąż zażywałam leki.Niestety potem 3miesiące po odstawieniu nadczynność wróciła, biorę obecnie Thyrozol 2,5, tsh już w normie. Łącznie biorę Thyrozol 2lata. Czy powinnam myśleć o leczeniu radykalnym, skoro wyniki są unormowane? Czy Thyrozol aż tak jest szkodliwy? Wciąż mam nadzieję, że jednak samo się unormuje bez wycinania tarczycy czy też podania radiojodu..

Witam,
dalsze leczenie należy zaproponować z uwzględnieniem Pani stanu całościowego i znając wyniki badań kontrolnych.
proponuję kontakt z prowadzącym endokrynologiem.
pozdrawiam