Nadczynność tarczycy i zakrzepica żył

Mam tarczyce nadczynościową i mam mieć operacje, ale choruję na zakrzepice i nadciśnienie biorę leki-polipril,duresin,amiopin,tyrozol,acenocumarol wzf.Mam również niedobór białka "s"wynik13%i 19% i czy mogę brać witamine B12.Za odpowiedż bardzo dziękuję,iż boję się tej operacji co mam robić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani w jakim celu chce Pani stosować witaminę B12? Ponadto czy badała Pani jej poziom? Tak naprawdę rzadko bowiem spotyka się niedobory wit. B12. A propos operacji, to proszę szczerze porozmawiać z endokrynologiem prowadzącym lub chirurgiem, który ma Panią operować. Szczera rozmowa podczas której będzie Pani mogła zadać pytania bez wątpienia zmniejszy poziom Pani lęku.