Nadczynność tarczycy, rumień guzowaty, zespół cieśni nadgarstków
Witam.Mam nadczynność tarczycy,rumień guzowaty,zespół cieśni nadgarstków,niewydolność żylną 2 stopnia(chociaż to inny zestaw :)),a wczoraj na usg piersi wyszedł guzek 1cm,dostałam skierowanie na mammografię.Chcę zapytać czy nadal mam gonić od lekarza do lekarza na własną rękę i kłócić się z moim lekarzem rodzinnym,czy może warto byłoby porozmawiać z immunologiem.Wszystkie moje problemy lek.rodzinny zbywa hasłem,że jestem jeszcze za młoda na choroby.Iza

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Postępowanie na miejscu wypadku
Witam również. Na początek mam pytanie czy robiła Pani badania "reumatologiczne" - przeciwciała ANCA, ANA, RF, proteinigram, rtg klatki? Rozumiem że jest Pani pod opieką endokrynologa - jemu warto też wspomnieć o wszystkich objawach. Jeśli chodzi o immunologa klinicznego niesądzę żeby tu coś nowego wniósł. Reumatolog, diagnostyka zmiany w piersi, na to bym stawial.