Nadęcie i bóle prawej strony brzucha

witam od dwóch dni boli mnie po prawej stronie tak pod rzebrami, zaczeło się od dolnej części pleców promieniując do przodu w okolicach brzucha jest to tępy i piekący ból . Jak się gwałtownie ruszę to ból się nasila. Mam nadęty brzuch.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane dolegliwości nie mogą pozostać bez diagnostyki. Możliwymi czynnikami wywołującymi wspomniane objawy są stan zapalne w obrębie wątroby, jajnika ( u kobiet) wyrostka robaczkowego. Konieczne jest badanie USG.