Naderwanie mięśni klatki piersiowej i powiększona pierś

Witam Mam 23 Lata ostatni jakoś 3tyg temu grałem w piłkę nożna i mnie zakuło po lewej stronie klatki piersiowej jak dotykałem tez mnie bardzo bolało. Byłem u lekarza i powiedział mi ze mam naderwane mięśnie klatki piersiowej przepisał mi leki to po 2tyg jak brałem leki to juz mnie nie boli ale mam dalej lewą pierś większą od prawej i teraz mam pytanie do Pani co to może oznaczać ? proszę o odp :)

Lek. Tomasz Budlewski

Być może nastąpiło odbudowa mięśnia. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.