Naderwanie więzadła w kolanie

Miesiąc temu naderwałam wiązadło w kolanie poboczne.Obecnie wszystko wraca do normy.Ale od paru dni gdy ide słysze taki trzask w kostce podczas zginania.Czy to moze miec zwiazek z kolanem?Do tego odczuwam tam nieprzyjemny ból ale nie przy chodzeniu ale przy odpoczynku.Czy to może być ogolnie od tego ze noga przez niewygojone jeszcze kolano jest bardziej obciążona?

Witam,
możliwy uraz również stawu skokowego - proponowałabym nie obciążać za bardzo stawu skokowego i kolanowego i zgłosić się do prowadzącego Panią ortopedy na konsultacje.