Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Naderwany mięsień klatki piersiowej i powiększona pierś

Witam Mam 23 Lata jakoś miesiąc te,u na treningu Piłki Nożnej zakuło mnie w lewej klatce piersiowej. Byłem z tym u 2 Lekarzy i Powiedziałem im ze strasznie mnie boli w klatce piersiowej i Lewą pierś mam większa to Lekarze powiedzieli mi ze mam naderwany mięsień i dali mi tabletki po miesiącu czasu już mnie nie boli Klatka piersiowa ale moje pytanie jest takie dlaczego mam dalej lewą pierś większą ? byłem tym u lekarza to 2 lekarz powiedział mi ze mam krzywy kręgosłup i wysłał mnie na rehabilitac
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Małgorzata Panek Stażysta/Rezydent, Warszawa
68 poziom zaufania

Czy był Pan u ortopedy? W przypadku zerwania mięśnia może być wskazane operacyjne przymocowanie mięśnia do miejsca przyczepu, aby nie doszło do zaburzenia ruchomości i deformacji klatki piersiowej. Radziłabym udać się do ortopedy.Niezależnie czy wskazana będzie operacja, konieczna będzie rehabilitacja.
Pozdrawiam

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety