Nadkomorowa arytmia serca i stosowanie leków

Witam mam 40 lat problem polega na tym ze mam nadkomorową arytmie serca tak wyszło na holterze przez 8 m-c brałem leki na cisnienie lokren rano połowe tabletki 2 razy dziennie rano i na wieczór Polfenon 150mg wieczorem coaxil 1 tabletka i na koniec po kolacji zachorn na holesterol czy tych tabletek nie zaduzo brałem teraz biore tylko lokren na cisnienie bo wyniki wyszły dobrze tzn na cholesterol.Ale dzisiaj odczuwam bardzo duzo tych nie przyjemnych skurczy czy mam znów zacząc zazywac Polfenon 15

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Jeśli odczuwa Pan dyskomfort związany z nierówną pracą serca należy pilnie skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Lekarz podejmie decyzję o ewentualnym leczeniu.