Nadkomorowe częstoskurcze napadowe u dziecka

witam odebrałam wyniki holtera dziecka 3 latek diagnoza zarejestrowano miarowy rytm zatokowy sredni rytm HR 117max rytnm 191 min rytm hr 74, nieprawidłowych pobudzeń i zaburzeń przewodzenia nie zarejestrowano. Martwi mnie jedynie , iż wystąpiły 2 nadkomorowe czestoskurcze napadowe, 6 przerw. tak nic nic więcej nie wykryto. Wizytę mam dopiero za miesiąc i jestem przerażona. Dziecko jest po operacji ASD II, po operacji wystąpił częstoskurcz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na 6 przerw jak i częstoskurcze nadkomorowe dziecko powinno zostać skonsultowane ze specjalistą kardiologiem dziecięcym.