Nadkwasota podczas karmienia piersią

mam ciągły problem z żołądkiem od 6 lat męczy mnie nadkwasota i co bym nie zjadł i obojętnie jakiej ilości to kwasy mi dokuczają próbowałam juz dużo lekarstw i djed ale to tylko było na krótki czas.A teraz nie moge nic brać bo karmie piersią i tylko biorę Gawison ale już nie pomaga

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, warto się udać do lekarza gastroenterologa celem wykonania dodatkowych badań, które mogą ocenić Pani przełyk i żołądek i mogą wykazać co może być przyczyną tak długotrwałych dolegliwości. Pozdrawiam.